UWAGA!

Informujemy, że wyniki rekrutacji do oddziałów dwujęzycznych będą dostępne tylko i wyłącznie w szkole pierwszego wyboru. Więcej... Termin przynoszenia oryginałów świadectw upływ...

Lista przyjętych do Gimnazjum Dwujęzycznego im. Dąbrówki

UWAGA! Lista jest ustawiona według kodów, które kandydaci dostali w naszej szkole na teście predyspozycji. Osoby które pisały test predyspozycji w innych szkołach mogą nie być św...

Wakacje - godziny pracy sekretariatu

Od dnia 7 lipca 2014 r. do 22 sierpnia 2014 r. sekretariat szkoły czynny będzie we wtorki i czwartki w godzinach od 09.00 do 13.00. Życzymy przyjemnego odpoczynku! :)

Terminy egzaminów poprawkowych w VII LO

27 sierpnia 2014 r. godz. 8.00 - historia, język niemiecki, matematyka. 28 sierpnia 2014 r. godz. 8.00 - chemia, fizyka. Egzaminy rozpoczynają się od części pisemnej.

Bardzo dobre wyniki egzaminu gimnazjalnego Dąbrówki!

Tegoroczne wyniki są bardzo podobne do ubiegłorocznych. Gratulujemy kolejnego sukcesu Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom!

  • UWAGA!

  • Lista przyjętych do Gimnazjum Dwujęzycznego im. Dąbrówki

  • Wakacje - godziny pracy sekretariatu

  • Terminy egzaminów poprawkowych w VII LO

  • Bardzo dobre wyniki egzaminu gimnazjalnego Dąbrówki!

Drukuj Email
sobota, 17 stycznia 2009 10:56

Filmoteka szkolna w Dąbrówce

W miniony wtorek w V LO miała miejsce poznańska inauguracja unikatowego w skali światowej projektu pod nazwa Filmoteka Szkolna, którego celem jest promocja edukacji filmowej w polskich szkołach. Pierwszym etapem akcji jest udostępnienie szkołom 14 tysięcy pakietów odpowiednio opracowanych filmów fabularnych, dokumentalnych i animacji.

Więcej…
 
Drukuj Email
wtorek, 13 stycznia 2009 13:36

WOŚP 2009Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy grała w Dąbrówce

W Orkiestrze pana Jurka Owsiaka gramy od początków jej zawrotnej kariery. W tym roku na ulice miasta wyszło około 150 uczniów naszej szkoły.

Więcej…
 
Drukuj Email
wtorek, 06 stycznia 2009 16:51

Dzień niemiecki w Dąbrówce

W sobotę 10 stycznia 2009r. o godzinie 10.00 w VII LO w Poznaniu odbędzie się etap regionalny VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów, organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego.

Więcej…
 
Drukuj Email
środa, 14 stycznia 2009 15:54

 Zimowa SzkołaBiałe szaleństwo

Korzystając z pięknej zimowej pogody grupa uczniów VII LO wzięła udział w Zimowej Szkole w miejscowości Murzasichle k/ Zakopanego zorganizowanej przez nauczycieli wychowania fizycznego Zespołu Szkół Mechanicznych im. KEN w Poznaniu.

Więcej…
 
Drukuj Email
czwartek, 08 stycznia 2009 14:51

Olimpiada matematyczna Sukces gimnazjalistów

Po raz pierwszy troje uczniów klas trzecich naszego gimnazjum zakwalifikowało się do zawodów II stopnia IV Olimpiady Matematycznej dla Gimnazjalistów. Są to: Jacqueline Janssen, Piotr Mizerka, Sylwester Swat. Gratulujemy.

 
Drukuj Email
czwartek, 01 stycznia 2009 17:38

Jasełka 2008Jasełka 2008

Kolejny raz coroczna przedświąteczna inscenizacja jasełek skupiła na sobie uwagę uczniów, nauczycieli i… absolwentów. Bo swoistą tradycją Dąbrówki stało się to, że w ostatni dzień nauki przed przerwa świąteczną swą starą szkołę odwiedzają jej byli uczniowie, często goście z bardzo odległych zakątków kraju i świata.

Jasełka roku 2008 przybrały wyjątkowo okazałą formę, bo złożyły się na nie aż trzy przedstawienia.

Więcej…
 


Strona 97 z 123

                                                      
Copyright ©  ZSO nr 10 w Poznaniu     Templates Joomla