Godło Polski

2017 r.

40. Olimpiada Języka Niemieckiego
Zofia Dutkowska (3e) – Finalistka
(mgr Małgorzata Kraśnik-Sadowska)

Dawid Runowski (2e) - Finalista
(mgr Ewa Biernacka, mgr Małgorzata Eichler)

Michał Stobienia (3e) - Finalista
(mgr Małgorzata Kraśnik-Sadowska)

66. Olimpiada Fizyczna
Wiktor Hoffmann (3e) – Finalista
(mgr Jan Sibilski)

 

2016 r.

39. Olimpiada Języka Niemieckiego
Zofia Dutkowska (2e) - Finalistka
(mgr Petra Becker, mgr Ewa Biernacka, mgr Małgorzata Kraśnik-Sadowska)

XLII Olimpiada Geograficzna
Krzysztof Furmanek (2c) - Finalista
(mgr Izabela Zmuda)

 

2015 r.

38. Olimpiada Języka Niemieckiego
Adrian Rüfli (3e) - Laureat
(mgr Petra Becker, mgr Ewa Biernacka, mgr Małgorzata Kraśnik-Sadowska)

64. Olimpiada Fizyczna
Szymon Gut (3e) - Finalista
(mgr Jan Sibilski)

56. Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
Mateusz Nowak (3e) - Finalista
(mgr Jolanta Kosowska-Budzińska)

II Ogólnopolska Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej
Mateusz Nowak (3e) finalista
(mgr Jolanta Kosowska-Budzińska)

Ogólnopolski Turniej Młodych Fizyków
IV miejsce - reprezentacja VII Liceum Ogólnokształcącego im. Dąbrówki
(mgr Jan Sibilski)

 

2014 r.

Jugend Debattiert international (Młodzież debatuje … po niemiecku).
Aleksander Rajczewski (2e)  –mistrz polskiej edycji oraz finalista zawodów międzynarodowych
Paweł Łuczak (2e) –półfinalista zawodów centralnych  polskiej edycji
(mgr Petra Becker, mgr Ewa Biernacka, mgr Małgorzata Kraśnik-Sadowska)

Ogólnopolski Turniej Młodych Fizyków
III miejsce -  reprezentacja VII Liceum Ogólnokształcącego im. Dąbrówki: Kamil Duczmal (kapitan), Tomasz Górny, Szymon Gut, Adam Kaczorowski, Aleksander Rajczewski, Rafał iak oraz Mateusz Gajewski - uczeń klasy  Gimnazjum Dwujęzycznego im. Dąbrówki.
(mgr Jan Sibilski)

 

2013 r.

XXVI edycja Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej
Michał Górny (3e)- Laureat
(mgr Roman Gmerek)

Jugend Debattiert international (Młodzież debatuje … po niemiecku).
Aleksandra Smagała (2e) –półfinalista zawodów centralnych  polskiej edycji
(mgr Petra Becker, mgr Ewa Biernacka, mgr Małgorzata Kraśnik-Sadowska)

 

2012 r.

35. Olimpiada Języka Niemieckiego
Bartosz Mazurkiewicz (3e) – Laureat
(mgr Ewa Nowicka, mgr Ute Grӧll)

LXII Olimpiada Matematyczna
Jędrzej Garnek (3e) – Laureat
(mgr Magdalena Paul)

 

2010 r.

XXXIV Olimpiada Artystyczna - sekcja muzyki
Michał Gulczyński (3e)  – Laureat

XXXVI Olimpiada Geograficzna
Tomasz Kałczyński (3e) – Finalista
(mgr Joanna Melnyk)

Jugend Debattiert international (Młodzież debatuje … po niemiecku).
Szymon Górny (2e) – III miejsce w Polsce
Przemysław Nawrot (2e) – V miejsce w Polsce

Ogólnopolski Konkurs Informatyczny INTERSIEĆ
Jan Klausa (1e) – IV miejsce
(mgr Janusz Proniewski)

 

2009 r.

XXXIII Olimpiada Artystyczna - sekcja muzyki
Michał Gulczyński – Finalista

 

2007 r.

Olimpiada Artystyczna - sekcja historii sztuki
Adam Bryl

 

2006 r.

XXIX Olimpiada Języka Niemieckiego
Zofia Wawrzyniak (3g) - Laureat

 

2005 r.

XXXI Olimpiada Historyczna
Paweł Sancewicz (4g) - Laureat
(mgr Albert Łukaszewicz)

Ogólnopolski Konkurs „Parlamentaryzm w Polsce”
Paweł Sancewicz – Finalista

Olimpiada Tematyczna - Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939 r.
Marta Maciejewska (3a) - Finalista

 

2004 r.

Olimpiada Artystyczna - sekcja historii sztuki
Dorota Dolata - Finalista

 

2003 r.

Olimpiada Artystyczna - sekcja historii sztuki
Dorota Dolata - Finalista

Olimpiada Chemiczna
Magdalena Hoehne - Finalista

 

2002 r.

XXV Olimpiada Języka Niemieckiego
Piotr Zawadzki (4g) - Finalista

 

2001 r.

XVI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej
Agnieszka Krajewska – Laureat
(mgr Jadwiga Laskowska)

 

2000 r.

Olimpiada Geograficzna
Wojciech Krysztofiak (3g) - Finalista

Olimpiada Języka Angielskiego
Ewa Semrau (1g) - Finalista

XXIII Olimpiada Języka Niemieckiego
Piotr Zawadzki (2g) - Finalista

XV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej
Agnieszka Krajewska – Finalista
(mgr Jadwiga Laskowska)

 

1999 r.

XIV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej
Wojciech Krysztofiak - Finalista
(mgr Jadwiga Laskowska)

 

1998 r.

Olimpiada Historyczna
Wojciech Jakóbiec (3g) - Finalista

XXI Olimpiada Języka Niemieckiego
Paulina Dolata (3g) - Laureat
Wojciech  Jakóbiec (3g) - Laureat

Olimpiada Języka Rosyjskiego
Sylwia Kusztelak (3d) - Finalista

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
Wojciech Jakóbiec (3g) – Laureat (III miejsce)

 

1996 r.

XX Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego
Marta Turek – Laureat (V miejsce)
(mgr Urszula Truszkowska)

 

1995 r.

Olimpiada Języka Niemieckiego
Celina Nowak (4b) – Laureat (I miejsce)

Olimpiada Języka Angielskiego
Barbara Matuszyńska - Finalista

 

1991 r.

Olimpiada Astronomiczna
Woźniak Przemysław - Laureat

 

1979 r.

Międzynarodowa Olimpiada Chemiczna (Leningrad)
Wiesław Kaźmierski - złoty medal

 

1978 r.

Olimpiada Chemiczna
Wiesław Kaźmierski - Laureat

 

1975 r.

Olimpiada Historyczna
Wiesław Olszewski - Finalista
Stanisław Skrzypczak - Finalista

 

1974 r.

Olimpiada Biologiczna
Hanna Bartkowiak - Laureat
Izabela Kara - Laureat
Paweł Daszkiewicz - Finalista
Józef Stachowiak - Finalista