W czwartek, 8 października, na stadionie LA Golęcin w Poznaniu (ulica Warmińska 1), odbyły się Indywidualne Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce chłopców i dziewcząt Szkół Ponadpodstawowych. Pomimo dość skromnej reprezentacji (tylko 8 sportowców z Dąbrówki) zdobyliśmy aż 5 medali.

W biegu na 800 m kobiet  zwyciężyła Julia Machura (z klasy IA), na tym samym dystansie w kategorii mężczyzn srebro zdobył Mateusz Ławniczak (z klasy II GC).

Złoto zdobył także Wiktor Murkowski (z klasy IIIC) w biegu na 1500 m, wyprzedzając kolejnego z rywali o połowę okrążenia. Na tym samym dystansie o krok od medalu była także Zuzanna Loba (IV miejsce). Niestety zabrakło trochę sił w końcówce biegu.

Brąz w biegu na 400 m wywalczyła Zofia Franzkowiak  (kl. II GC), a w skoku wzwyż Aleksandra Mucha.

Szkołę reprezentowali także Ignacy Mamys w biegu na 100 m, który zakwalifikował się do finału, zajmując 7 pozycję oraz Dawid Jankowski w skoku w dal. Obaj zawodnicy to uczniowie klasy IIGC.