W niedzielę 03 maja 2026 roku poczet sztandarowy naszej szkoły uczestniczył na Placu Wolności w głównych uroczystościach z okazji 235 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Podczas ceremonii podniesiono flagę biało czerwoną, odśpiewano hymn państwowy, odczytana została preambuła Konstytucji 3 Maja oraz padła salwa honorowa.
Przemówienie wygłosił Prezydent Poznania, a obchody zakończyła defilada wojska i służb mundurowych.[ KR]

