W środę 22 kwietnia zakończyła się rywalizacja chłopców w siatkówce o Mistrzostwo Dąbrówki.

W finale spotkały się drużyny klas 1D,3E, 4C oraz 4AB.

Po zaciętej rywalizacji pierwsze miejsce zajęła reprezentacja klasy 4C, pokonując drugą w rywalizacji klasę 1D, trzecie miejsce przypadło klasie 3E na "pechowym" czwartym miejscu uplasowała się reprezentacja klas 4 AiB.

Wszystkim reprezentacjom gratulujemy sportowego zaangażowania i walki do końca. [KI]