22 kwietnia klasa wstępna wzięła udział w warsztatach organizowanych przez Ośrodek Kultury Austriackiej UAM. Bardzo dziękujemy pani Aleksandrze Wiśniewskiej za wspólnie spędzony czas i wprowadzenie w świat kultury i sztuki Austrii. Biblioteka Austriacka jest miejscem o niezwykłej aurze i na pewno chętnie będziemy tam wracać.